www.od-nowa.com

A A A

ODNOWA

 

 

Gabinet poradnictwa oraz terapii psychologicznej i seksuologicznej Od*Nowa powstał z myślą o ludziach dorosłych borykających się z różnego rodzaju problemami, trudnościami, lękami czy smutkami. Problemami czy stanami ducha, których obecność w życiu odbiera szansę na odczuwanie zadowolenia, radości, chęci rozwoju lub po prostu spokoju.

  
Osoby korzystające z pomocy gabinetu, w atmosferze pełnego zrozumienia i bezpieczeństwa rozpoczynają wędrówkę ku bardziej zadawalającej przyszłości. Przyszłości lepszej w relacji zarówno z samym sobą, jak i w relacjach z innymi ludźmi.

 
Gabinet oferuje pomoc w postaci poradnictwa oraz terapii, w zależności od rodzaju trudności zgłaszanych przez klienta.
Klientami są zarówno osoby indywidualne jak i pary. Istnieje możliwość skorzystania z terapii rodziny.
Spotkania terapeutyczne prowadzone są zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

  

 

mgr Anna Dolczewska – Samela
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (Wydział Nauk Społecznych) na kierunku psychologia, specjalność: kliniczna oraz seksuologia, a także studia podyplomowe z zakresu seksuologii. Certyfikat terapeuty uzyskała w berlińskim Instytucie Miltona Eriksona.

 


Prowadzi własny gabinet poradnictwa oraz terapii psychologicznej i seksuologicznej dla dorosłych, młodzieży, par oraz rodzin.

 


Prowadzi treningi, warsztaty oraz szkolenia dla personelu medycznego, pedagogów, psychologów, nauczycieli oraz rodziców z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego dorosłych, dzieci i młodzieży, w tym z zakresu problematyki uzależnień.

 


Jest wykładowcą (min.) Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu, Wyższej Szkoły Techniczno - Humanistycznej "Kadry dla Europy" w Poznaniu oraz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej ‘Milenium’. Prowadzi zajęcia dla słuchaczy studiów magisterskich i podyplomowych z zakresu Seksuologii, Psychologii dzieci i młodzieży, Psychologii klinicznej i Psychologii zdrowia.


Ściśle współpracuje z Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Państwową Inspekcją Sanitarną w Poznaniu i w Lesznie oraz Polskim Towarzystwem Oświaty Zdrowotnej w zakresie organizacji konferencji i szkoleń.